Absolvent certifikátu v oblasti řízení informačních technologií

Všeobecné informace

Popis programu

Spravujte svou cestu k lepší kariéře

Studijní program pro absolventy řídících informačních technologií bude poskytovat vysokoškolským studentům úvodní úroveň postgraduálního vzdělávání v důležitých aspektech vedení, plánování, provádění a řízení IT projektů. Tento certifikační program bude poskytovat dovednosti na přípravné úrovni, které podpoří úspěch složitých podnikových iniciativ souvisejících s IT.

Online certifikát absolventů je obzvláště v poptávce pro systémových analytiků, programátorů a projektantů, projektových manažerů a dalších v oblasti správy technologických projektů. Naučte se nové a vylepšené nástroje a techniky řízení projektů v oblasti IT, které se používají v dnešním technologickém trhu.

Certifikační program je 100% online, takže můžete certifikát dokončit odkudkoli na světě, vybírat si časy pro třídní práci a studium, které odpovídají vašemu životnímu stylu. Kurzy jsou nabízeny v osmtýdenním formátu pro větší flexibilitu, takže můžete dokončit požadované 12 hodin kreditu svým vlastním tempem.

Témata předmětu

 • Základy řízení projektů
 • Projekt Odhadování, Plánování
 • Organizační
 • Program
 • IT ekonomika

MS v řízení projektů IT

Pro studenty, kteří se více zajímají o magisterský program, nabízíme magisterský titul v oboru "Řízení projektů informačních technologií". Čtyři kurzy jsou požadovány pro certifikát program (12 kreditních hodin), které mohou být připsány na stávající MS v ITPM ​​stupni v případě, že student rozhodne pokračovat v oboru MS v programu IT Project Management.

Požadavky na přijetí

Studenti musí splňovat následující požadavky na přijetí pro program postgraduálního certifikátu:

 • Bakalářský titul z akreditované instituce
 • Minimální studium GPA 3,0 / 4,0 (zváží se příslušné pracovní zkušenosti)
 • Minimální skóre TOEFL iBT 77, pokud student není z anglicky mluvící země.
 • Žádosti by měla být přijata na Graduate School do 1. července na přijetí na semestr podzim, 1. listopadu pro jarní semestr a 1. dubna pro letní semestr.

Speciální požadavky:

 • Je doporučeno prostředí (vzdělání a / nebo zkušenosti) v oblasti IT systémů a architektury.
 • Jsou požadovány dva roky praxe.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Purdue Online - Polytechnic Institute is one of 10 academic colleges at Purdue University, offering undergraduate and graduate degrees in a wide range of disciplines. The college includes seven ac ... Čtěte více

The Purdue Online - Polytechnic Institute is one of 10 academic colleges at Purdue University, offering undergraduate and graduate degrees in a wide range of disciplines. The college includes seven academic schools, departments, and divisions. Méně