ATHE Level 5 Rozšířený diplom z podnikání a managementu

Všeobecné informace

Popis programu

Rozšířený diplom ATHE úrovně 5 v oboru podnikání a managementu je 120 kreditů na úrovni 5 a odpovídá 2. ročníku bakalářského titulu. Žáci, kteří splní tuto kvalifikaci, mohou postoupit přímo do posledního roku bakalářského studia.

Studenti si vezmou 4 povinné jednotky v hodnotě 60 kreditů plus další 4 volitelné jednotky v celkové hodnotě 120 kreditů.

Postup do posledního roku bakalářského studia

Po úspěšném absolvování rozšířeného diplomu úrovně 5 v oboru podnikání a managementu mohou studenti postoupit do posledního roku bakalářského studia (dobití).

Možnosti postupu jsou k dispozici na základě dohody o spolupráci mezi University of Bolton a WINC Online .

Titul Top-Up je nabízen prostřednictvím synchronního online učení, které využívá nejmodernější technologii přednášek místo tradiční třídy a umožňuje přístup k třídám odkudkoli na světě!128886_2.jpg

Jednotky úrovně 5

Název jednotky Úroveň Kredit GLH
Povinné jednotky
Obchodní organizace v globálním kontextu 5 15 60
Výzkumný projekt 5 15 60
Vedení lidí 5 15 60
Finance pro manažery 5 15 60
Principy a praxe marketingu 5 15 60
Správa komunikace 5 15 60
Organizační analýza a změna 5 15 60
Řízení provozu 5 15 60
128885_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg Headway / Unsplash

Vstupní požadavky

  • Předchozí studium v oboru podnikání, managementu nebo souvisejících předmětů na úrovni 4 nebo vyšší.
  • Kvalifikace úrovně 4, například rozšířený diplom ATHE úrovně 4 v oboru podnikání a management nebo diplom ATHE úrovně 4 v oboru podnikání a administrativa.
  • Jiné rovnocenné mezinárodní kvalifikace.
  • Studenti musí mít také příslušnou úroveň angličtiny, která jim umožní přístup k příslušným zdrojům a dokončení přiřazení jednotek.

Online učení

Tento program je nabízen průběžně prostřednictvím samostudia a vzdálené podpory lektorů, tento způsob studia vyžaduje sebekázeň a motivaci k zajištění dodržování měsíčních termínů. Naším cílem je podpořit vás, abyste tento program dokončili v průměru za 8 měsíců (pokud však nebudou dodržena cílová data, může to být delší).

Dostanete přístup k VLE (Virtual Learning Environment), které obsahuje všechny zdroje potřebné ke studiu každého tématu a poté k dokončení úkolů hodnocení.

Existuje směs formativních a sumativních hodnocení, která vám umožní zkontrolovat váš pokrok na konci každé sekce. Budou vám poskytnuty kontaktní údaje pro lektora a budou vám k dispozici po celou dobu vašeho programu, abyste zajistili, že všechny vaše dotazy a nejistoty budou okamžitě zodpovězeny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Čtěte více

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Méně