ATHE úroveň 7 Rozšířený diplom ve strategickém řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Kvalifikace ATHE Level 7 Extended Diploma in Strategic Management poskytuje mnoho základních znalostí a porozumění pro národní profesní standardy v managementu a vedení a je uznávána univerzitou v Boltonu pro postup do jejich doplňování MBA.

Žáci musí absolvovat 5 povinných jednotek v hodnotě 85 kreditů a další 3 nebo 4 volitelné jednotky v celkovém počtu 120 kreditů, aby získali diplom ATHE úrovně 7 ve strategickém řízení.

Postup do pokročilého postavení MBA

Po úspěšném absolvování rozšířeného diplomu úrovně 7 ve strategickém managementu se můžete úspěšně kvalifikovat na pokročilé postavení v Master of Business Administration (MBA).

Možnosti postupu jsou k dispozici na základě dohody o spolupráci mezi University of Bolton a WINC Online .

Program MBA je nabízen prostřednictvím synchronního online učení, které využívá nejmodernější technologii přednášek místo tradiční třídy a umožňuje vám přístup ke svým třídám odkudkoli na světě!128886_2.jpg

Jednotky úrovně 7

Název jednotky Úroveň Kredit
Povinné jednotky
Strategické plánování 7 15
Finance pro strategické manažery 7 15
Výzkum pro strategický rozvoj 7 15
Organizační chování 7 15
Osobní rozvoj pro vedení a strategické řízení 7 15
Strategický marketing 7 15
Strategické řízení lidských zdrojů 7 15
Správa neustálého zlepšování organizace 7 15
128887_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg Helloquence / Unsplash

Vstupní požadavky

  • První titul v oboru podnikání, managementu nebo souvisejícího předmětu.
  • Kvalifikace úrovně 6, například diplom ATHE úrovně 6 v managementu.
  • Může mít také relevantní pracovní zkušenosti.
  • Studenti musí mít také příslušnou úroveň angličtiny, která jim umožní přístup k příslušným zdrojům a dokončení přiřazení jednotek.

Online učení

Tento program je nabízen průběžně prostřednictvím samostudia a vzdálené podpory lektorů. Tento způsob studia vyžaduje sebekázeň a motivaci k zajištění dodržování měsíčních termínů. Naším cílem je podpořit vás, abyste tento program dokončili v průměru za 6 až 8 měsíců (i když není možné dodržet cílová data) může být delší.

Dostanete přístup k VLE (Virtual Learning Environment), které obsahuje všechny zdroje potřebné ke studiu každého tématu a poté k dokončení úkolů hodnocení.

Existuje kombinace formativního a sumativního hodnocení, které vám umožní zkontrolovat váš pokrok na konci každé sekce. Budou vám poskytnuty kontaktní údaje pro lektora a budou vám k dispozici po celou dobu vašeho programu, abyste zajistili, že všechny vaše dotazy a nejistoty budou okamžitě zodpovězeny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Čtěte více

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Méně