AI v oblasti financí

Centre For Finance, Technology And Entrepreneurship (CFTE)

Popis programu

Read the Official Description

AI v oblasti financí

Centre For Finance, Technology And Entrepreneurship (CFTE)

AI přichází

Umělá inteligence je nyní realitou ve financích. Ale přesně co je AI? Jaké jsou jeho aplikace v oblasti financí? Jak se odborníci připravují na svět AI? AI v oblasti financí je strukturovaný kurz, který pomůže financujícím profesionálům a technologům získat ty správné základy pro to, aby byli součástí revoluce AI.

Co dělá kurz jedinečný?

Prvním odvětvím vedeným kurzem pro AI v oblasti financí

Kurz navržený finančními a technologickými odborníky, konkrétně pro finanční odvětví. Přednášky a případy použití byly navrženy pro ty, kteří chtějí pochopit, jak umělá inteligence mění průmysl s konkrétními příklady relevantními pro finanční služby.

80056_CFTE03.jpg

Učte se od vůdců globálního myšlení

Učte se od těch, kteří budují AI a od těch, kteří provádějí AI. Jedná se o generální ředitele AI, vedoucí představitele bank, investorů a regulátorů, kteří řídí program AI po celém světě, od USA po Evropu a Asii.

Komplexní přehled AI

Získejte strukturované pochopení toho, jak AI ovlivňuje financování. Z přehledu hlavního vývoje v AI k popisu hlavních technologií se kurzy zabývají otázkami implementace, před potápěním do konkrétních aplikací AI ve financích.

Co dostanete z kurzu

Dobře porozumět hlavním pojmům, které stojí za umělou inteligencí, včetně strojního učení, hlubokého učení, zpracování přirozeného jazyka, strojního vidění atd.

 • Oceňujte vývoj AI, zejména v kontextu finančních služeb, a uznejte jeho potenciál a omezení
 • Naučte se identifikovat potenciální případy použití AI v různých odvětvích financí
 • Být schopen porozumět příležitostem a výzvám implementace AI
 • Pochopte budoucí aplikace AI použitím koncepčních rámců

Formát

 • 100% online: přístupné z počítače, tabletu
 • Strukturované
 • Multimediální obsah: Video přednášky, Čtecí materiály, Video rozhovory a kvízy
 • Interaktivita a angažovanost: diskusní fóra v kurzu a engagement e-maily
 • Globální komunita: přístup do sítě finančních odborníků, technologů a podnikatelů, kteří se zajímají o AI

Praktici a vědci, kteří vedou vaši cestu

5 vysokoškolských lektorů a 18 hostujících řečníků řídí vynikající a vedoucí postavení AI ve financích. Jsou to vedoucí představitelé největších finančních institucí, generální ředitelé rychle rostoucích společností, investoři a regulátoři. Jsou odborníky světové úrovně ve svých oblastech. Jejich zkušenosti sdílejí jako praktičtí odborníci, kteří pomáhají účastníkům získat přístup k vysoce kvalitním znalostem a získat zkušenosti z oblasti financí z první ruky.

Kdo by měl tento kurz absolvovat?

Tento kurz je určen těm, kteří chtějí pochopit, jak AI přeměňuje finance a je součástí tohoto nového odvětví. Finanční odborníci, ale i technologové, podnikatelé, konzultanti nebo akademičtí pracovníci budou těžit z poznatků daných kurzem. Vzhledem k tomu, že AI proniká do všech sektorů financí, někdo z financí nebo zájem o toto odvětví by se mohl z kurzu naučit.

Neexistuje předpoklad pro absolvování kurzu. Ti, kteří už mají pochopení společnosti Fintech, by však měli větší užitek.

80058_CFTE02.jpg

Uznání

5 vysokoškolských přednášejících a 18 hostujících řečníků sdílí své zkušenosti s průmyslovými praktiky, aby pomohly účastníkům získat přístup k vysoce kvalitním znalostem a získat zkušenosti z oblasti financí získané z první ruky. Kurz je společnou spoluprací mezi CFTE a Ngee Ann Polytechnic (Singapur). Ngee Ann je vedoucí institucí vyššího vzdělávání v Singapuru se silným zaměřením na podnikání a různé iniciativy v Fintech.

Často kladené otázky

Kdy začíná kurz?

Další schůzka programu AI v programu Finance začíná 30. července 2018. Jakmile se zaregistrujete, tým pro spolupráci s CFTE vám zašle pravidelnou aktualizaci, abyste mohli začít s vaší cestou AI.

Jak zpřístupňuji AI ve financích?

Přístup naleznete prostřednictvím my.cfte.education, pomocí přihlašovacího / hesla vytvořeného při registraci. Kurz můžete získat na ploše nebo mobilním telefonu. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu.

Jak "AI v oblasti financí" porovnává s jinými kurzy na trhu?

I když existuje velmi dobrý kurz na AI najdete online, "AI in Finance", vyvinutý CFTE a Ngee Ann Polytechnic, je první online kurz, který vás provede základy umělé inteligence, její aplikace ve finančním průmyslu , jakož i příležitosti a rizika výskytu infekce v tomto odvětví.

Věříme, že "Ai in Finance" je unikátní, protože:

 • Pro průmyslový průmysl jsme vytvořili referenční kurz s průmyslem. Účastníkům bude poskytnut komplexní přehled nejdůležitějších trendů prostřednictvím velmi strukturovaného učebního plánu.
 • Účastníci se budou učit od vedoucích pracovníků průmyslu, kteří pracují u největších finančních institucí, rychle rostoucích podniků, investorů a regulátorů.
 • Poskytuje přehled o potenciálech a výzvách AI v oblasti financí, z pohledu podnikatelů, kteří rozvíjejí AI, k vůdcům, kteří provádějí AI ve finančních institucích.

Kdo by měl mít AI v oblasti financí?

Tento kurz je vhodný pro širokou škálu profesionálů, kteří chtějí zvládnout klíčové prvky AI a chtějí pochopit své aplikace v oblasti financí.

Vítáme odborníky z oblasti financí, technologové, podnikatele, poradce, právníky a všechny lidi, kteří jsou připraveni hluboce se ponořit do budoucnosti financí. Klikněte na níže uvedený odkaz, který chcete použít!

href = "https://my.cfte.education/

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace August 10, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
Price
Cena
499 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu