španělština úroveň kurzu

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem španělský úrovni kurzu je podporovat získávání čtyř základních dovedností: poslech, mluvení, čtení a psaní španělský jazyk. Děje se tak v rámci struktury z pěti sekcí.

Tato maturitou kurz se vztahuje na nové Edexcel lineární osnovu zaměřenou na zkoušky v květnu / červnu 2018 nebo pozdějších letech.

Kurz zahrnuje následující 8 jednotek:

  • Jednotka 1: La evolución de la Sociedad Española
  • Lekce 2: La cultura y política ARTISTICA en el mundo de habla Hispana
  • Jednotka 3: výběr Literatura: Bodas de sangre podle Lorca
  • Lekce 4: AS poslech, čtení a překladu
  • Lekce 5: La inmigración y la Sociedad Española multikulturní
  • Unit 6: La dictadura franquista y la transición a la Democracia
  • Jednotka 7: výběr Literatura: Cronica de una muerte anunciada Gabriel García Márquez
  • Lekce 8: A-level poslech, čtení a překlad

Každá lekce začíná s řadou jasně stanovených cílů a vysvětlení jeho místo v celkovém studijního programu. Efektivní učení je podporována prostřednictvím častých činností a samosprávných otázkách posuzování. Je jich tam dvanáct Vyučující-Zn přiřazení (známý jako TMA).

Tento kurz připravuje studenty například soukromé kandidáty, aby mohli si své zkoušky na vhodném zkouškovém centru na ukončení studia.

Praktické dovednosti / Celoroční

Neexistuje žádná celoroční s tímto osnovami.

Předpoklady

Budeme připustit kandidáty na úrovně kurzů, kteří mají minimálně 4 GCSE v platové třídě C a výše. To by mělo zahrnovat španělštinu na stupně C nebo vyšší.

Poslední aktualizace Úno 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně