školení školitelů IHK

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Budoucnost odvětví pohostinství na pomoc tvar, k vyrovnání nedostatku kvalifikovaných pracovníků pro práci v hotelovém a restauračního průmyslu působí jako instruktor / s kvalifikací školení lektorů je nejen nezbytná, ale také povinné.

Účastníci semináře na téma „Ada zákona“ pravidelně nabízí vynikající výsledky zkoušky a jako kvalifikovaný vůdce. Ada návrh zákona má být dokončen jako samostatný opatření a jako součást Master / Business zkoušku správce v kombinovaném balení.

perspektivy

Rostoucí nároky na oblasti pohostinství vyžaduje všestranné a in-hluboké znalosti zaměstnanců a manažerů. Kromě skutečné povolání řemesel a práce jsou povinni dosažené vzdělání, které mají být získány pouze prostřednictvím profesního rozvoje. Vzhledem k tomu, s cílem působit jako školitelé v oblasti pohostinství ke zkoušce instruktor způsobilosti je nezbytné, protože je právně závazná od srpna roku 2009. Nazvané trenéři / -v IHK nejen splňují právní kvalifikaci, ale také platí pro vaše stážistů jako kompetentní partner s cílem připravit odborníky zítřka na svém profesním životě. Kromě toho úspěšně ukončeno aptitude vyšetření je jedním z požadavků pro přijetí na upgrade (správce Master / podnikání v pohostinství) výcvik.

Kurz je zaměřen na

  • Odborníci, kteří chtějí zvýšit své profesní příležitosti k důkazu o způsobilosti vyšetření
  • Odborníci, kteří se chtějí zapojit do vzdělávání
  • Odborníci, kteří vyžadují zkoušku způsobilosti instruktora jako součást jejich kariérního postupu

obsah kurzu

Základem pro distanční vzdělávání trenéra nařízení trenér aptitude (AEVO) a zkušební řád SKI. State-certifikována a výcvikový kurz školení školitelů se vyznačuje tím, sofistikovaný, založený na školení v oblasti pohostinství dokumentů. Stejně jako všechny Poppe & Neumann-distančního vzdělávání je také školení školitelů samozřejmě určených k zaměstnání a odborné přípravě může být optimálně uspořádat.

Problém 1:

Zkontrolujte požadavky na školení a tréninkový plán

Problém 2:

připravit školení a pomoc při náboru stážistů

Problém 3:

chování výcvik

Problém 4:

kompletní trénink

Zulassungssvoraussetzungen

Žádný.

Studie trvání a náklady

Organizace času

Distanční vzdělávání (6 měsíců)

V této fázi vašeho distančního vzdělávání dostanete celkem šest vyučovacích dopisů, jeden za měsíc. Kurz materiál, který se připravuje na zkoušku instruktora způsobilosti.

Seminář a zkušební Block (4 dny)

Po příjezdu v neděli v hotelu výcviku a přivítání vám bude plně připravený (na mnoho let auditor u IHK Frankfurt sám) do vašeho zkoušky způsobilosti instruktora po dva dny (pondělí a úterý) ze strany majitele a správce Hotel Fernschule Poppe & Neumann. Na následující středu vaše písemná zkouška se koná v dopoledních hodinách. V návaznosti na intenzivní přípravu na praktickou a ústní zkouška navazuje na čtvrtek. Po úspěšném testování okamžitě vzít svůj certifikát, aby se domů.

základní

Vždy se můžete zaregistrovat - samozřejmě začíná každý měsíc na 1. nebo 15.

Poplatky za studium

Školné je € 157.00 měsíčně (celkové náklady € 942,00).

normální doba

Běžná lhůta pro kurzu je 6 měsíců.

Samozřejmě můžete - bez dodatečných nákladů - nebo zkrátit distanční vzdělávání individuálně a protáhnout. Závisí pouze na tom, kolik máte času se učit a samozřejmě skutečnost, že jsou splněny podmínky pro přijetí v době testování.

Financování a podpora

měsíční splátka

Na Poppe & Neumann platit školné v pohodlí měsíční sazby kurzu.

ušetřit daně

Můžete provést až do výše € 4,000.00 za rok pro školení u Poppe & Neumann daně jako výdajů souvisejících. K tomu budete mít na konci kalendářního roku, potvrzení o kompenzaci ze mzdy daňového období.

Bildungsscheck

Čelit hrozící nedostatek kvalifikovaných pracovníků, mnohé státy zahájily své vlastní finanční prostředky z Evropského sociálního fondu. Jako uznávané vzdělávací instituce, můžete mít prospěch z tohoto zvláštního grantu na náklady na vzdělávání.

Poslední aktualizace Dub 2017

Informace o škole

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegu ... Čtěte více

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegung und der Systemgastronomie. Méně
Německo online