Přečtěte si oficiální popis

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace


Naučte se, jak šité

Šití je jedním z nejdůležitějších disciplín v módním designu. Naše šití video lekce pokrývají vše od učení, jak nit šicí stroj se naučit šít jeden z nejnáročnějších materiálů všeho, kůže.

Náhled typické lekce UoF šití

Kožené šicí techniky

Lekce pro každou úroveň dovedností

ZAČÁTEČNÍK

Pokud jste novým šití, začít s "Navlékání roku 1500 Brother" (šicí stroj), pak jít na zvládnout naše lekce "Intro". Přesunout vedle našeho série lekcí o "skončí." Tak, dejte nám vás naučí jemnůstky zipy. Sledujte a master 6 další lekce v této části, podle toho, co z nich vás zajímají nejvíce, před přechodem na našich zprostředkující lekce.

Střední

V naší prostřední části se budeme učit vám couture šití techniky v rozmezí od toho, jak nášivka krajky šev, základy na couture knoflíky a knoflíkové dírky a konečně, jak vytvořit hand-made tkaniny květiny. Vyberte si jakékoliv 5 lekcí, které vás zajímají, a přibít je.

Pokročilý

Před skokem do našeho Advanced Šicí části, první pohled a poslouchat naše začátečníky přednášku s názvem "vydělávání kůží na typy". Poté spusťte prostřednictvím našich 6-část kůže šicí lekce v této sekci vás naučí, jak třídit a střih kůže, jak se rozhraní a stabilizovat kožené švy a šicích technik, které budete potřebovat vědět, šít kompletní koženou bundu.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho dalších lekcí v šití. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date