černá pohlaví kurz

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

noir

Marcelo Luján

Workshop Popis

Stieg Larsson publikovány od ságy tisíciletí, mezi pohlavími následovníci nemají přestaly růst. Čtenáři, nakladatelé, knihkupci: všichni hledají pro stejnou věc: černý román. Ale to, co je nyní detektivka? Jaké jsou klíče k zápisu temné příběhy? Můžete tak učinit, aniž by policejní vyšetřování textu s názvem „black“?

Věříme, že - a my máme důkaz tohoto - to je nový způsob vyprávění realitu. Jsme přesvědčeni, že vzestup „černé“ neodkazuje přímo na klasických příběhů sleuthing. Řecká tragédie - Král Oidipus, například - obvykle příběh prošpikovaný tmě, bez přísného potřeby výzkumu. To znamená, že zlo se vyskytuje - zlo existuje - před objevem vraha. A je to právě tento aspekt, který nás zajímá, protože to zlomí s tradičními kánony. Všechno, co má co do činění se zlem nás láká. Jako čtenáři, stejně jako spisovatelé.

V tomto kurzu chceme vám nástroje a koncepty, takže můžete psát bez textu černou postavu vyšetřovatele nebo detektiva. Řekněme, vyprávět příběhy, kde zlo - temná variabilní lidská bytost - je osou příběhu, aniž by příliš velký význam později. To bude Cílem workshopu: učit se a praktikovat příběh, který vychází ze suterénu věcí, která je domovem všeho, co nás pronásleduje, ale nikdo dostane to vidět v čase.

Reality, co se děje venku každý den, a to iv Pokročilé- společnostech, nám dává nejdůležitější prvky požadované v současné literatuře: věrohodnost. Vše je možné - to vše je věrohodné - po Osvětimi.

Navrhujeme model založený na premise workshopu: my už ne jedno, kdo to udělal, ale proč to udělal a co ho vedlo k tomu. V neo-noir, zlo nezmizí se smrtí, protože smrt - vražda, crime - není konec, ale pouhý vedlejší účinek.

operace

Předměty jsou vyučovány v našem virtuálním kampusu a lze ji sledovat odkudkoliv a kdykoliv. Každá jednotka učitel říká, že všechny texty v referátu, kromě toho, aby se osobní komentář ke každému studentovi provádí globální komentář, zaměřený na téma jednoty a doplněné diskusí ve skupině podél jednotku.

Dej kurzy začít ve středu, v den, kdy koordinátor iniciuje první diskusních fór. Ten den bude také zadat první PDF s teoretickým pracovním materiálu a praktického návrhu psaní. Studenti budou mít prostor sedmi dnů (až do úterý) poslat cvičení. Profesor sbírat cvičení a dát dohromady se skupinou, vedení diskuse a čtení o nich. Úterý příští týden poslat své připomínky jako závěrečnou zprávu ke skupině. A jednou za měsíc, den a čas, který přichází lepší pro většinu studentů, virtuální rozhovor bude svolána (v soukromém chatu) diskutovat o poučení či přezkoumat některé aspekty, které nabízejí pochybnosti.

Pořad jednání

první měsíc

 • 1 - černé znaky, bílé scénáře.
 • 2 - tady a teď neštěstí.
 • 3 - Vznik tmy.
 • 4 - Mimořádné události v každodenních situacích I.

druhý měsíc

 • 5 - Mimořádné události v každodenních situacích II.
 • 6 - Mimořádné události v každodenních situacích III.
 • 7 - reality skrývá.
 • 8 - Tajné úhly zla.

třetí měsíc

 • 9 - Neo noir: nadbytek policejního vyšetřování.
 • 10 - Progresivní Vyprávění s myslí v černé barvě.
 • 11 - Rodina: Krevní pouta.
 • 12 - tmavá byl vždy všude.

Kurzovné

 • Měsíční splátka: 120 euro (plus 30 euro zápisu).
 • jednotná platba: 360 eur.

Platební možnosti

 • Karta prostřednictvím našeho zabezpečeného platebního platformy PayTPV.
 • Bankovním převodem (pouze ze španělských bankovních účtů).
 • Inkasem (pouze španělské bankovní účty).
 • Přes Paypal.
 • Pomocí alternativních platebních systémů.
Poslední aktualizace Září 2017

Informace o škole

Bienvenido/a a la mayor escuela de Escritura Creativa en español del mundo. Todos tenemos una historia que contar y todos podemos encontrar la mejor forma de hacerlo. Porque, sí, se puede aprender a e ... Čtěte více

Bienvenido/a a la mayor escuela de Escritura Creativa en español del mundo. Todos tenemos una historia que contar y todos podemos encontrar la mejor forma de hacerlo. Porque, sí, se puede aprender a escribir. La escritura es un oficio y, como en cualquier oficio, el primer paso es conocer y dominar las técnicas que te permitirán ejercerlo con maestría. Enseñar este oficio es nuestra razón de ser. Aprenderlo no solo está al alcance de genios tocados por el dedo divino: lo descubren cada día desde hace 15 años las miles de personas que han pasado por nuestras aulas presenciales y virtuales. Cuando un oficio se ejerce con maestría, se convierte en arte y cuando hablamos de arte también hablamos de esos intangibles que son el talento o la inspiración. El talento no se aprende, pero tengas poco o mucho, puedes desarrollarlo en el entorno adecuado. Los escritores siempre han necesitado rodearse de otros escritores en busca de guía o consejo. Escuela de Escritores es un espacio de encuentro para escritores hispanohablantes de todo el mundo, una comunidad donde compartir la experiencia de vivir escribiendo con tus compañeros de grupo, acompañados por muchos de los mejores profesores de Escritura Creativa de España. Méně
Španělsko online , Madrid + 1 Více Méně