Přehled

"On-line je nejvíce nákladově efektivní a nejrychlejší způsob, jak trénovat své zaměstnance v praktických technikách řešení problémů"

Tento CQI (Chartered Quality Institute) a certifikace IRCA FD102: Úvod do eLearningu Řešení problémů se soustřeďuje na koncepci použití jediného papíru formátu A3 pro zachycení znalostí z každé činnosti zaměřené na řešení problémů. Tento typ metodiky řešení problémů využívá řada vysoce úspěšných organizací a může být použit v řadě okolností. Například výrobce automobilů a nadnárodní společnost Toyota tuto metodiku používají k výcviku svých zaměstnanců a vkládání myšlenek. Jedná se o strukturovaný přístup k řešení problémů, který má přímý dopad na jejich neustálé zlepšování úsilí a úspěch.

CQI je jediný subjekt, který nabízí status Chartered Quality Professional, který je vysoce ceněn zaměstnavateli.

Tento kurz vám poskytne základní znalosti o základních nástrojích, technikách a strukturovaných metodikách pro řešení problémů a schopnost účastnit se jako člen týmu pro řešení problémů a uplatnit všechny klíčové nástroje pro podporu rozvoje robustních a udržitelných řešení.

Doba trvání kurzu: Dokončení všech cvičení navržených tak, že reflektuje skutečný problém, jakmile jdete, orientační doba dokončení je 16,5 hodin (Zlomeno na 10 až 15 minutové učení o velikosti bity). Systém sleduje váš pokrok, takže při příštím přihlášení se jednoduše zvednete z místa, kde jste přestali.

Struktura: 4 moduly, včetně příkladu výroby železničního sektoru v reálném životě, hodnocení znalostí, tři cvičení s konečným hodnocením závěrečné zpětné vazby.

Podpůrné materiály: 50-ti stránková e-learningová poznámka o kurzech zasílaná při registraci (pouze pro studenty z UK)

Posouzení: 40 závěrečných zkoušek (75% průkaz)

Cena: 249 liber (Zahrnuje brožuru o kurzu, průvodce, šablonu A3 a certifikát ústavu)

Nabízíme zákazníkům možnost přizpůsobit naše materiály vyhovující SCORM a přizpůsobit vzhled všech společností ve veřejném nebo soukromém sektoru.

Výsledek

Tento kurz praktického řešení problémů vám poskytne znalosti o dovednostech potřebných pro efektivní uplatňování procesu A3 na pracovišti. Na konci kurzu budete vědět, jak popisovat problém, jeho povahu, rozsah a dopad, pochopit, jak a kdy použít Sedm nástrojů kvality a důležitost technik vizuálního managementu, aby se objevily abnormality v porovnání s normou nebo plánem.

Po dokončení kurzu získáte Institut Chartered Quality

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Coaching for Change »

Poslední aktualizace Říjen 7, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
16 hodin
Kombinované
Denní studium
Price
249 GBP
Zahrnuje, kurz, příručku s pokyny, šablonu A3 a certifikát ústavu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date