Úvod do řešení problémů

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Přehled

"On-line je nejvíce nákladově efektivní a nejrychlejší způsob, jak trénovat své zaměstnance v praktických technikách řešení problémů"

Tento CQI (Chartered Quality Institute) a certifikace IRCA FD102: Úvod do eLearningu Řešení problémů se soustřeďuje na koncepci použití jediného papíru formátu A3 pro zachycení znalostí z každé činnosti zaměřené na řešení problémů. Tento typ metodiky řešení problémů využívá řada vysoce úspěšných organizací a může být použit v řadě okolností. Například výrobce automobilů a nadnárodní společnost Toyota tuto metodiku používají k výcviku svých zaměstnanců a vkládání myšlenek. Jedná se o strukturovaný přístup k řešení problémů, který má přímý dopad na jejich neustálé zlepšování úsilí a úspěch.

CQI je jediný subjekt, který nabízí status Chartered Quality Professional, který je vysoce ceněn zaměstnavateli.

Tento kurz vám poskytne základní znalosti o základních nástrojích, technikách a strukturovaných metodikách pro řešení problémů a schopnost účastnit se jako člen týmu pro řešení problémů a uplatnit všechny klíčové nástroje pro podporu rozvoje robustních a udržitelných řešení.

Doba trvání kurzu: Dokončení všech cvičení navržených tak, že reflektuje skutečný problém, jakmile jdete, orientační doba dokončení je 16,5 hodin (Zlomeno na 10 až 15 minutové učení o velikosti bity). Systém sleduje váš pokrok, takže při příštím přihlášení se jednoduše zvednete z místa, kde jste přestali.

Struktura: 4 moduly, včetně příkladu výroby železničního sektoru v reálném životě, hodnocení znalostí, tři cvičení s konečným hodnocením závěrečné zpětné vazby.

Podpůrné materiály: 50-ti stránková e-learningová poznámka o kurzech zasílaná při registraci (pouze pro studenty z UK)

Posouzení: 40 závěrečných zkoušek (75% průkaz)

Cena: 249 liber (Zahrnuje brožuru o kurzu, průvodce, šablonu A3 a certifikát ústavu)

Nabízíme zákazníkům možnost přizpůsobit naše materiály vyhovující SCORM a přizpůsobit vzhled všech společností ve veřejném nebo soukromém sektoru.

Výsledek

Tento kurz praktického řešení problémů vám poskytne znalosti o dovednostech potřebných pro efektivní uplatňování procesu A3 na pracovišti. Na konci kurzu budete vědět, jak popisovat problém, jeho povahu, rozsah a dopad, pochopit, jak a kdy použít Sedm nástrojů kvality a důležitost technik vizuálního managementu, aby se objevily abnormality v porovnání s normou nebo plánem.

Po dokončení kurzu získáte Institut Chartered Quality

Poslední aktualizace Říjen 2018

Informace o škole

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients sign ... Čtěte více

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients significantly reduce costs whilst sustaining performance in Safety, Quality, Cost, Delivery, Productivity and Morale. Méně
Derby , Doha , Londýn , Manchester + 3 Více Méně