Read the Official Description

Tato bezplatná on-line kurz vás seznámí s prací a role britského parlamentu. Od stanovení věku, kdy začneme školu, aby rozhodování o penzijním připojištění, parlament Spojeného království dělá zákony, které ovlivňují naše životy, naše práce a naše širší společnosti.

Zjistěte, co Parlament a dělá

Začnete při pohledu na to, co Parlament, jak se liší od vlády a jak se změnil a vyvinul v průběhu stovek let. Dozvíte se o práci sněmovny a Sněmovny lordů a zjistit, jak věci fungují v komorách a dále na den-to-denní bázi.

Přečtěte si, jak Parlament kontroluje vládu

Parlament má zásadní význam při kontrole práce vlády; Na tomto kurzu se naučíte, jak to vypadá v praxi. Budete zvažovat různé nástroje Poslanci a členové Sněmovny lordů použít ke kontrole a zpochybnit práci vládu, aby zajistila její rozhodnutí jsou transparentní, účinné a spravedlivé. Budete zkoumat účel a úlohu různých typů otázek, objevit některé z konvencí diskuse a zkoumat práci vybraných výborů.

Přečtěte si, jak Parlament se vyvíjí

Ke konci kurzu budete zkoumat proces tvorby právních předpisů a objevte cestu návrhu zákona. Budete také objevovat řadu příležitostí otevřených pro občany, které vám umožní zapojit se a mají vliv na britský parlament.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
3 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date