Úroveň 3 - diplom ve finančním obchodování

Všeobecné informace

Popis programu

Diplom je akreditován na regulovaném kvalifikačním rámci (RQF), který řídí společnost Ofqual.

Kvalifikace poskytuje znalosti o klíčových charakteristikách, mechanismech a vlivech na finančních trzích a poskytuje studentovi širokou škálu přenositelných dovedností, znalostí a porozumění prostřednictvím aplikovaného výuky.

Typické pracovní role zahrnují: Podpora obchodu, prodejní podpora obchodu, podpora prodejců, back office administrace, podpora správce portfolia, podpora Risk Manager, Junior Financial Analyst, compliance a regulační správa.

Kvalifikace má na RQF 18 kreditů a čekáme na přidružené body UCAS pro ty, kteří chtějí absolvovat vysokoškolské vzdělávání.

Tento úspěch také těží z možnosti mít Europass dodatek k certifikátu s dalším přínosem zasedání jako úrovně 4 na evropském kvalifikačním rámci (EQF). Díky tomu je snadnější pochopit napříč mezinárodními systémy.

Pro ty, kteří absolvují a předávají online kurz, obdrží certifikát Ofqual.

Financial ELearning kurz Financial ELearning s vysokým dopadem Stručný návod o finančním obchodování vám poskytuje dovednosti potřebné k zahájení obchodování na finančních trzích. Ať už chcete zvýšit své osobní investiční portfolio nebo rozvíjet svou kariéru ve financích, tento kurz vám ukáže, jakým způsobem, vyhovujícím, efektivním a bezpečným způsobem.

Fast Track Úvod do finančního obchodování napsal tým úspěšných městských obchodníků a finančních odborníků, kteří používají jedinečnou směs příkladů z reálného světa a dodávky bez žargonů.

Kurz úrovně 3 pro Financial ELearning vzdělávání je znalostí založeným na znalostech, takže informace jsou praktické a mohou být použity v reálném světě. Tento kurz je ideální pro lidi, kteří jsou buď:

  • Studenti opouštějící univerzitu a hledají pracovní příležitosti v oblasti financí.
  • Lidé pracující v oblasti financí nebo řízení, kteří potřebují pracovní dovednosti k rozvoji své kariéry.
  • Lidé, kteří obchodují z domova, ale postrádají dovednosti potřebné pro efektivní správu svých vlastních peněz.
  • Stávající obchodníci na částečný úvazek, kteří nemají žádnou formu finančního vzdělávání, ale chtějí rozvíjet své dovednosti.
  • Lidé, kteří hledají novou kariéru ve financích, ale nemají základní znalosti o tom, jak funguje průmysl.

Kurz je skutečně jedinečný jako studijní studium 100% on-line ve vlastní době a dostane schválený certifikát OFQUAL za 4-6 týdnů, pokud bude úspěšný. Ať už studenti pracují nebo v současné době studují na plný úvazek, mají možnost, kdy a kde studovat, vzdát se nákladové náročnosti a nepřítomnosti.

href = "https://www.financialelearning.co.uk/services/onlinecourses/level3/

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading.

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading. Méně