Online PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzity. To je nejvyšší akademický k dispozici v poli stupeň. Doktorát of Business Administration (DBA) je postgraduální stupeň nabízené obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení krychle Online PhD nebo online DBA může mít za následek výrazně lepší kariérní vyhlídky. Pro studenty nebo profesionály se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD nebo DBA stupeň může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí Online PhD a online DBA programy. Rozmanitost různých online PhD a DBA programy online může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších Online PhD míry a online DBA níže uvedených programů.

Newly added Online PhD Programs

Universidad Central de Nicaragua

Doctor Of Business Administration DBA

November 25, 2016
Hlavními cíli programu DBA jsou: umožnit studentovi, aby bylo dosaženo odpovídající úrovně akademického způsobilosti; Dosáhnout osobního rozvoje a rozvíjet kritické povědomí o prospěchu na sebe a na jejich organizaci; Rozvíjet dovednosti o zahájení realizace a analýzy v různých kontextech

International Business School – Budapest

DPhil (PhD) V Dějinách Umění

December 5, 2016
Nabízíme program DPhil Art History v angličtině, což vede ke udělen titul naším britským partnerem, University of Buckingham. Program vyžaduje originálním příspěvkem do faktografie v daném akademickém nebo profesní kázně.

The Chicago School of Professional Psychology

Ed.D. školní Psychologie

November 21, 2016
Tím pokrývá široké spektrum nepřímých podmínkách, jakož i teorie a základních diagnóz, ti, kdo studují v psychologii programu Ed.D škole vstup do pracovního procesu připraveni využít a provádět úspěšnou a dobře placenou kariéru.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online PhD a DBA programy