Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

ESMUC Escola Superior de Música de Catalunya

Magistr V Technikách Soudobé Hudby

December 7, 2016
Master in Techniky soudobé hudby (MTMC) poskytuje studentům možnost prohloubit techniky tvorby a praxe soudobé hudby, stejně jako vyšetřovat koncepčních a teoretických rámců za novým hudební tvorby.

laSalle Barcelona Postgraduate

Magisterský Titul V Oboru řízení Informačních A Komunikačních Technologií

December 7, 2016
Dnes, obchodní a společenské organizace musí čelit výzvě, takže po sobě jdoucích vlnách technologií, a to jak na digitalizaci jejích správních a výrobních procesů, a zahájit iniciativy zaměřené na inovace a podnikání.

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

Velitel řízení On-line Médií

December 8, 2016
S pomocí Agence Universitaire de la Frankofonie (AUF), Graduate School of Journalism v Lille (ESJ Lille) a správa Institute of Lille společností (IAE Lille) nabízejí své Master 2 in International Management média (Mi2M) pryč.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně